Auktioner mobler

Möbelauktionerna innehåller ett. Se pågående auktioner och aktuell auktionskalender. Här hittar du auktioner med Svenskt Tenns möbler, tapeter och tyger av formgivare som Josef Frank, .

Visning och budgivning på nätet timmar om dygnet. Köp och sälj nya, begagnade, antika och moderna möbler på Lauritz. Nordens största internetauktion.

Auctionet har nätauktioner med inredning, design, konst och vardagsantikviteter.

Lägg bud på unika möbler som passar just ditt hem. Håll koll på nyheter om antikviteter, samlingar och auktioner. Skulpturer Konsthantverk. Klicka här för att komma till auktionerna! Auktion – dagar kvar, 5kr på Tradera. Oavsett om det gäller småsaker, möbler eller hela hem som ska säljas kan vi ordna med transporten.

Blomsterbord 1950-tal, längd: cm, djup: cm, höjd: cm. Internetauktioner varje dag, året runt! Här annonserar vi egendom som utmätts och som ska säljas för att någons skuld ska kunna bli betald.

På så sätt bidrar ett köp hos . Mynt, Frimärken Medaljer(36); Möbler(204); Nautica(33); Orientaliskt(35); Smycken(5); Speglar(14) . Avslut varje måndag och visningar varje Fredag. Smålands skatter har de någon gång kallats, 1900-talets möbler som ritades av såväl våra stora formgivare som mer okända. FÅTÖLJER par Carl Malmsten Stora Furulid OPE Möbler, 1900-talets andra hälft, klädselslitage, to.

Bruun Rasmussen afholder online-auktioner hver dag året rundt. Smykker, bøger, mønter, vin og våben samt møbler, kunst og design kommer under hammeren . Vi håller ca 25-Stadsauktioner per år och st Kvalitetsauktioner (april oktober) då vi säljer konst, möbler, glas, porslin, silver, guld och många andra .